Wesprzyj Warsztat

Warsztat potrzebuje Waszego wsparcie do dynamicznego rozwoju. Dzięki Wam możemy się coraz bardziej rozpędzasz, pisać więcej i sięgać dalej.

Nie chcemy niczego na nikim wymuszać, stąd teksty nigdy nie będą płatne.

Pieniądz stał się bardzo istotnym narzędziem współpracy ludzi. Można na duże odległości komuś pomagać. Można spożytkować go na wiele fantastycznych sposobów i choć tak naprawdę najważniejszego nie da się kupić to można go mądrze użyć by szerzyć dobro, miłość i zdrowie na Naszej planecie.

Miliardy są wydawane na rozpowszechnianie wielu, wielu bardzo niekorzystnych rozwiązań. Jesteśmy tym bombardowani na każdym kroku.

Świećmy przykładem i pokażmy, że potrafimy radzić sobie bez tego, umiemy korzystać z dóbr w mądry i świadomy sposób oraz doceniamy to, co jest naprawdę ważne, a zarazem zmieniamy znienawidzony pieniądz z powrotem w proste i genialne narzędzie wymiany.

Słuchajcie, wspierać Warsztat możecie na wiele sposobów. Pozostawiamy Wam całkowitą dowolność. Jeżeli zechcecie, wpadniecie na swój oryginalny, autorski pomysł – będziemy zachwyceni.

Przedstawię kilka przykładowych płaszczyzn wsparcia:

  • Pomoc w docieraniu do innych. Uważamy, że udostępniamy treści, które mogą być bardzo przydatne wielu, wielu ludziom, a zapału do pomocy Nam nie brakuje. Można opowiadać, udostępniać, wysyłać, przekazywać, mówić, polecać itd;
  • Kontaktowanie się z Warsztatem. Twórzmy w Naszym kraju społeczność, która jest świadoma i myśli rozsądnie. Róbmy to, a dobra nowina rozejdzie się szybciej niż plotki o ekscesach gwiazd (wiem, wiem – gruby kaliber). Wysyłajcie Nam swoje przemyślenia, pytania, inspiracje, ciekawe historie, prośby, cokolwiek zechcecie. Zawsze odpiszemy i coś ciekawego razem wymyślimy;
  • Organizowanie spotkań, warsztatów, dyskusji itp. – możemy to wszystko robić; każda aktywność jest mile widziana, a do takich akcji pomocna, dodatkowa para rąk zawsze się przyda, a nawet jest niezbędna;

 

Jeżeli popieracie Nasze działania, idee, sposoby, przemyślenia, które są tutaj prezentowane. Chcecie pomóc w rozwoju strony, treści, zbieraniu materiałów lub po prostu podziękować za wykonaną pracę – możecie przekazać darowiznę o dowolnej wysokości.
Więcej informacji na podstronie Darowizny.

Serdecznie dziękujemy za wszystko! 🙂

Reklamy