Bezbolesna, codzienna detoksykacja z użyciem oleju.

Tę metodę można stosować w leczeniu zapalenia żył, anemii, egzemy, obrzęków, chorób żołądkowo-jelitowych, układu sercowo-naczyniowego, stawów, nowotworów, zapalenia zatok, gardła oraz innych mniej poważnych dolegliwości, np. przy nieświeżym oddechu, ciemnym nalocie na zębach, próchnicy, bólach brzucha, niestrawności, w celu oczyszczenia krwi i limfy.

Podczas ssania w jamie ustnej wytwarza się nadmiar śliny, która ma działanie odkażające. Medycyna naturalna postanowiła poszerzyć ten mechanizm o właściwości ‚toksynofilne’ oleju roślinnego.

W przeciągu pół godziny przez naczynia jamy ustnej przepływa około 2-4 litry krwi. Dzięki obecności oleju następuje absorpcja szkodliwych substancji.

Metoda jest prosta, bezbolesna i absolutnie nieszkodliwa.

Oto jak przebiega to oczyszczanie:

Rano na czczo lub wieczorem przed snem (przynajmniej kilka godzin po ostatnim posiłku) należy wziąć do ust łyżkę/łyżeczkę oleju (bio organicznego nierafinowanego) słonecznikowego, arachidowego lub kokosowego. Po czym zacząć ssać, lekko, bez wysilania się, trzymając go w przedniej części. Na początku może trochę zgęstnieć, ale potem staje się płynny i biały. Po upływie 20-30 minut należy wypluć całą zawartość (nie połykać, gdyż są tam toksyny!) oraz przepłukać kilka razy ciepłą wodą. Można po wszystkim również umyć zęby.

Metodę stosować dowolnie długo, do czasu aż powróci rześkość, energia, spokój, dobre samopoczucie, odżywczy sen i bystry umysł. Sprawa jest bardzo osobnicza. Z początku (częściej przy przewlekłych chorobach reumatycznych, a ogólnie raczej rzadko), gdy pozbywanie się toksyn jest największą zmianą dla ustroju – można czuć się trochę nieswojo, ale to mija. Następnie pojawiają się wszystkie pozytywne symptomy – energia po obudzeniu, dobry apetyt i humor.

W celach profilaktycznych można wykonywać 2-tygodniowe kuracje. A jak wszyscy dobrze wiemy, lepiej jest zapobiegać niż później leczyć.

Natomiast w przypadku chorób najlepszy wyniki osiąga się przy stosowaniu kuracji przez od 1 do 6 miesięcy, a nawet dłużej.

 

Dzięki książce ‚Czy można żyć 150 lat?’ autorstwa Michała Tombaka.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s