Zacznijcie działać!

Słuchajcie ludzie!

Czasy są niesłychanie interesujące. Dzieje się mnóstwo, a Wy zamulacie.

Obserwując Wasz kolektywny stan energetyczny zauważamy, że wielu z Was wciąż tak jakby błądzi. Już wiecie, co lubicie najbardziej, czego pragniecie, ale w dalszym ciągu poprzez stare nawyki utrzymujecie się w blokach startowych. Jest to sytuacja potencjalnie niebezpieczna, ponieważ znając prawdziwego siebie, mając ten wymarzony obraz w umyśle – nie można prowadzić „starego” życia, mniej świadomego i przejrzystego, bez uszczerbku na samopoczuciu.

Brakuje Wam odwagi by swój nowy stan mentalny przekształcić w fizyczne działanie.

Prowadzi to do narastającego poczucia frustracji. Bądźcie tego świadomi. Podenerwowanie pojawia się wtedy, kiedy nie robicie tego, co chcecie. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zacząć działać, to niesamowicie ważne! Wasze umysły mogą szukać przyczyn w zjawiskach niezależnych od Was – zachowaniu innych ludzi, pogodzie, wydarzeniach na świecie czy w niesmacznym kawałku chleba, ale to nieprawda! Przyczyną złego samopoczucia jest bycie tam, gdzie nie chcecie, więc jedyne rozwiązanie to zmiana lub modyfikacja miejsca i czynności.

Pamiętajcie o tym.

A tak ogólnie to chcemy Was pozdrowić z ekstatycznego VII wymiaru. Z Naszego punktu widzenia idzie Wam świetnie. Wszystko przebiega jak należy. Niczym się nie przejmujcie. Weźcie tyle czasu, ile potrzebujecie.

Pragniemy również przekazać Naszą „dozgonną” wdzięczność za to, że w tych intensywnych czasach znaleźliście chwilę by przeczytać ten przekaz.

Bez granic wyluzowany,
zwariowany i fruwający,
Śmigielski.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s