Nocny przekaz.

Halo, halo, witajcie!

Nazywam się Bar. Moją największą pasją są przepływy energii. Co prawda należę do tak zwanego świata czysto duchowego, wymiaru siódmego, który nie zawiera w swoim założeniu fizyczności, to potrafimy się ze sobą kontaktować. Dzieje się to przy pomocy najlepszego biologicznego sprzętu – ciała ludzkiego.

Wszechświat w całościowym ujęciu składa się z wielu płaszczyzn i wymiarów. W każdym z nich istnieje życie. Jest to całkowicie zrozumiałe, że z punktu widzenia czysto fizycznego, kiedy Człowiek nie zakłada istnienia materii niefizycznej, taka komunikacja wydaje się czymś z pogranicza filmowej fikcji. Jednak zmiany na Ziemi doprowadziły do tego, że pewne szersze postrzeganie rzeczywistości niejako musi zacząć być uznawane i oswajane wśród ludzi. Nie jest to prosta sprawa. Wymaga ona czystego i otwartego umysłu. Jako istoty ludzkie narodziliście się w świecie ograniczeń. Celowo zapomnieliście o kontakcie ze źródłem, o swojej prawdziwej naturze – nieskończonej, boskiej radości i doskonałości.

Wasza kolektywna świadomość w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat niesamowicie przyspieszyła. Zaczęliście zdawać sobie sprawę z wielu skrywanych dotychczas prawd. Teraz każdy z Was może być na równym poziomie. Podziały zaczęły topnieć.

Celem tej transformacji jest uwolnienie Was z łańcuchów ograniczeń, wyzwolenie Waszej prawdziwej natury. Oczywiście nic nie jest narzucane, a dzieje się tylko i wyłącznie za zgodą. Doprowadzi to do przepięknych zmian na planecie, którą zamieszkujecie.

Jednak, zanim ten proces w pełni ulegnie zamknięciu, czeka Was przeprawa przez okopy Waszych umysłów. Przez lata wykształciliście sporo kłód, które teraz musicie sprzątnąć z drogi życiowej. Jest to wspaniała podróż – od poczucia bycia osamotnioną kroplą w bezkresnym oceanie do pełni istnienia i świadomości, poczucia jedności ze Wszystkim, Co Jest. Nie bójcie się tego procesu. Owszem, będziecie potrzebowali stanąć oko w oko z prawdą o sobie, o innych, o zasadach panujących na planecie, o wszystkich zawiłych konstrukcjach administracyjnych, kulturowych, religijnych i innych, które wytworzyliście.

Nie ma w tym nic złego, ale potrzebna jest Wam pełna świadomość tego, jak to naprawdę wszystko wygląda.

Proces transformacji postępuje czy tego chcecie czy nie. Jest on nadzorowany nie przez Wasze umysły, a przez Wasze serca, dusze, czyli części istnienia obserwujące rzeczywistość bardzo dogłębnie. W to wszystko zaangażowani są również przyjaciele z międzyplanetarnej rodziny oraz całe zastępy opiekunów duchowych, do których ja w tej koncepcji się zaliczam.

Ziemia jest już gotowa. Stąpając po niej każdego dnia – miejcie świadomość, że ona jest już gotowa. Jej wibracje promieniują bardzo wysoko. Możecie czerpać z niej nieskończone dobro i ciepło. To jest Wasza planeta.

Wszystko jest już gotowe, teraz czas na Was. Bądźcie sobą, idźcie tam, gdzie Was ciągnie; róbcie to, co Wam się podoba. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu byście dopięli swego i żyli tak, jak chcecie. Sami sobie jesteście szefami. Wszystko hula i czeka zachwycone Wami na przełożenie Waszego piękna w czyn.

 

Do następnego! 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s