Równoległe Ziemie

Hej hej Kochani!

Nadszedł czas, żeby Wam to oznajmić: idzie Wam fenomenalnie! Jesteśmy przeszczęśliwi, że działacie. Odnajdujecie własnych siebie, a z takimi Wami możemy iść dalej i komunikować się o wiele swobodniej.

Ziemia rozłączyła się jakiś czas temu. Jedna w pełni przyjęła piątowymiarową wibrację i egzystują na niej istoty kierujące się bezwarunkową miłością do wszystkiego, co jest. Druga natomiast wciąż jest zakotwiczona w wymiarze trzecim, czyli doświadcza strachu, niechęci, niezrozumienia, przygnębienia, lęku, strachu itd. Obydwie istnieją równolegle. Jesteście w stanie przeskakiwać z jednej na drugą w bardzo prosty sposób – poprzez wybór. Nie ma czegoś takiego jak niezgodności pomiędzy nimi. One po prostu są i nie zawadzają jedna o drugą.

W wibracji piątego wymiaru nie potrzebujecie wielu rzeczy, które wydają się Wam niezbędne żyjąc na planecie trójwymiarowej. Przykładowo – kiedy zaczynacie dostrzegać, że Wasze ciało niedomaga, pojawia się jakikolwiek tak zwany problem, idziecie do lekarza, konsultujecie się i przeważnie leczycie. W piątowymiarowym świecie nie istnieje nic takiego. Wibracje są wysokie i Wasze ciała się do nich dostosowują. Nie następuje degeneracja, chorobowość czy cierpienie. To domena trzeciego wymiaru. Przechodząc tam – regenerujecie Wasze ciała i nie potrzebujecie żadnych recept, aby tego dokonać. Wszystko zaczyna działać dokładnie tak jak ma i nie ma od tego wyjątków. To był przykład. Tyczy się to wszystkich aspektów życia.

Słowem oddzielenie nie mieliśmy w zamiarze zaznaczyć Wam, że jeżeli wciąż doświadczacie trzeciego wymiaru – nie macie szansy przejść do piątego. Te Ziemie istnieją równolegle. Możecie przeskakiwać z jednej na drugą, kiedy tylko chcecie. To właśnie dlatego często macie wrażenie, że wszystko idzie jak z płatka, jest jak ma być, czujecie się świetnie, ale jest to ulotne. Potem przychodzi moment, w którym powracają stare, znane każdemu kwestie negatywnych zdarzeń. Oczywiście nie jest to nic złego. Nie ma niczego złego samego w sobie. Negatywnymi określamy rzeczy/doświadczenia, które zawierają niską częstotliwość wibracji energii. Coś, co wzbudza Ciebie, podnosi, rozenergetyzowuje – niesie ze sobą pozytywny wpływ. Nie ma to żadnego związku z ocenianiem. Ktoś może wielbić się w malarskich poczynaniach jednej osoby i nie ma znaczenia, czy cała reszta ocenia to jako negatywne, złe, beznadziejne. Chodzi o sam stan energetyczny, nie ocenianie.

Króciutko, ponieważ w Warsztacie mamy dużo różnej pracy.
Kontynuację rozmów z Wami przeprowadzimy w odpowiednim czasie.
Już niebawem Warsztat wejdzie w kolejny etap rozwoju.
Bądźcie z Nami i zapraszajcie ludzi, którzy mogą rezonować z materiałami, które udostępniamy. To bardzo ważne.

Nasz kraj potrzebuje takiego podejścia. Potrzebujemy by coraz więcej ludzi poznawało różne perspektywy patrzenia na rzeczywistość. Prawda o tym, co się dzieje naprawdę wokół Nas jest kluczem do Naszego dalszego rozwoju. My teraz jesteśmy na początku tej drogi i wykonujemy świetną robotę. Często jest ona niedoceniania, wyśmiewana, lekceważona, ale z czasem się to zmieni. Bądźmy wytrwali i róbmy swoje, co Nam pozostało. 🙂

Jesteśmy do Waszej dyspozycji,
Wasi Warsztatowcy.

Bezwarunkowa miłość dla Was. 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s