Tam, gdzie Wasz wzrok nie sięga.

Halo, halo, halo, Hey!

Witajcie ponownie!

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani każdą interakcją z Wami. Wydarzenia na Waszej planecie nabierają jeszcze większego rozpędu. Jesteście już na tyle otwarci, że kontakt między Nami nie stanowi już dużego kłopotu. Rozpiera Nas ogromna duma i radość, tak dobrze Wam idzie.

Chcemy Wam przekazać, że cały czas nadzorujemy i wspieramy przemiany zachodzące na Ziemi. Nie macie się czym przejmować. Im wyżej się wzbijacie, tym mniej wysiłku musimy wkładać w komunikację. Zanika opór, gdyż Nasze stany świadomości stają się bliższe. Dzięki temu energia płynie swobodnie. Odbieracie ją w coraz czystszej formie.
Posłużmy się porównaniem, by móc lepiej zobrazować tę koncepcję.
Do tej pory uważaliście, że jesteście, np. brzydcy. My naturalnie wiemy, że to nieprawda, a jedynie jeden z Waszych trików na zaniżanie własnej wibracji. Nie przejmujemy się tym, wręcz podziwiamy Wasz upór w staraniach doświadczania tych niskoenergetycznych stanów. Dla Nas jesteście przepiękni robiąc to. Jako cudowne istoty tworzycie koncept bycia brzydkimi, aby obniżyć poziom swojej energii, aby odciąć się od źródła wszelkiego dobra, aby w pełni odczuć brak, przygnębienie, mentalne piekło…
Wszystko po to, by uświadomić sobie jak fantastyczni i piękni w gruncie rzeczy jesteście. Bez tego kontrastu nie da się pojąc tego pierwotnego stanu. To jest niesamowite, ale zrobiliście już wystarczająco. Wielu z Was ewidentnie ma tego po dziurki w nosie. Sprawy muszą iść dalej.
Teraz możemy współpracować na wyższym poziomie. Jeżeli znacie Waszą rzeczywistą wartość, Wasze piękno i rozkoszujecie się nim – komunikujemy się swobodniej.
Trzeci wymiar na Ziemi się rozpada. Iluzja, w której egzystowaliście, która była całym Waszym życiem – staje się zaledwie kropelką w otwierającym się przed Wami oceanie Wszechświata. Wchodzicie w głąb siebie, w bezmiar, nieskończoną przestrzeń. Nabieracie coraz większej wprawy. My tu jesteśmy, bez wymiaru czasu ani fizycznej formy, w najczystszej energetycznie, duchowej postaci. Witamy Was w domu ‚z otwartymi ramionami’. Kończy się dla Was cierpienie, znudzenie, poczucie beznadziejności. Potrwa to jeszcze parę lat, dla niektórych może i paręnaście, ale już i tak wiecie, o co chodzi.
To tylko Wasze ciała, osobowości, wymysły, obsesje, które służą Waszym celom, doświadczeniom, przygodom, frajdzie, zabawie czy rozwojowi.

A w głębi istoty, tu w środku, w czystej postaci, jesteście Wszechmogącymi Bogami.

Budzicie się ze snu niewiedzy i niepamięci.

Niezłe z Was cwaniaki. Nie udawajcie już takich ślepych. Bądźcie już ogarnięci w tej sprawie. Podejmijcie potrzebne decyzje – z czego zrezygnować, w którą stronę pójść – szkoda marnować więcej czasu i planety.
Czas odchodzi powoli na bok, a planeta…robi swoje.
Wasza Matka Ziemia.
I Bój Ojciec.
Cudowni, duchowi oraz zwykli i niedoskonali – Mistrzowie Kontrastu. Pokłony dla Was. Odwalacie kawał dobrej roboty.

Piszcie do Nas z wszystkim. Pytajcie, zagadujcie, komentujcie, dzielcie się doświadczeniami, pozwalajcie sobie na luźną ekspresję, od serca – teraz kontakt jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Pozdrawiamy z 7. wymiaru, pogranicza nieskończoności, gdzie Wasz wzrok nie sięga. 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s