Podążajmy drogą milosci..

Kazdy człowiek ma fioła na własnym punkcie. Wyraża sie to na wiele sposobów. Niektórzy lubią stawiać siebie w złym świetle i ciagle szukać zanegowania, a tak naprawdę potwierdzenia tego w świecie zewnętrznym. Inni mogą czuć sie fantastycznie ze sobą, robic, co kochają i wieść spokojny żywot.
Tak czy siak kazdy jest zafiksowany na sobie. Twoim punktem odniesienia do całego Wszechświata jestes Ty sam, wiec nie ma w tym nic dziwnego, ze w naturalny sposob jarasz sie sobą.
Istota tego wywodu polega na tym, ze teraz rozwijamy sie duchowo. Okazuje sie, ze samo Ja jest jedynie koncepcja w umyśle, a Nasza prawdziwa natura wykracza poza tę iluzoryczna, ograniczona przestrzeń.
Jak to teraz przenieść na normalne zycie zafiksowane sobą samym?
Odpowiedz jest bardzo prosta, jeżeli wiesz kim naprawdę jestes. 
Jestes nieskończonym, niezmiennym, czysta miłością w najszerszym rozumieniu. Jestes wyjątkowym cudem, jedynym takim. Jestes bardzo ważny dla swiata, ponieważ wywodzisz sie z nieomylności, doskonałości. Jestes sobą i uwielbiasz bycie sobą. Rozkoszujesz sie tym. Nic nie jest w stanie tego zmienić i naprawdę wykracza to poza wszelkie ramy, granice, a nawet poza pozorna smierć.
Pokażmy, ze potrafimy podążać droga miłości i dobra. Tak, żebyśmy sie tutaj wszyscy dobrze czuli i mogli w pełni realizować Nasz genialny potencjał. Po co mamy robic inaczej? 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s