Wyjście na spotkanie Wyższemu Ja – na początek w skrócie.

Wielu z Was pyta o to, jak skontaktować się z Wyższym Ja. Przez Wasze umysły przelewa się mnóstwo myśli i odnosicie wrażenie, że gdzieś w tym całym mętliku  nie rozpoznajecie sygnałów płynących z wyższych wymiarów. W związku z tym postanowiłem na szybko przestawić Wam pewną praktykę.


W rzeczywistości przekazy otrzymuje się przez cały czas. Przybierają one różnorodne formy, ale w codziennym życiu często nie zwraca się na nie uwagi. Nic nie szkodzi. W każdej chwili może się to zmienić. Myślę, że pomocne może tutaj być bezpośrednie spotkanie z Wyższym Umysłem. Jest to dosyć zaawansowana technika, choć na Naszym aktualnym etapie rozwoju, nie powinno to stanowić większego problemu. Cała rzecz polega na koncentracji, otwarciu kanału przepływu i przede wszystkim rozpoznawaniu zmian energetycznych w ciele. To jest prostsze niż Wam się wydaje. Opiszę to krótko i zwięźle. Z czasem będziemy to doskonalić i poszerzać.

Na początek przygotujmy odpowiednie otoczenie. Niech będzie to spokojne i wygodne miejsce. Ubierzmy się luźno. Możemy leżeć lub siedzieć. To nie ma znaczenia. Stan, w który się wprowadzimy oscyluje blisko granicy snu, więc dla zachowania większej uważności, należy być wypoczętym. Warto puścić sobie miłą, relaksującą muzyczkę oraz przygotować w pobliżu kartkę papieru i coś do pisania.

Zaczynamy.

Połóż się lub usiądź. Przyjmij wygodną pozycję. Zamknij oczy. Oddychaj głęboko spokojnym rytmem. Zalecany jest oddech przeponowy, choć mówi się, że dla wzmocnienia wibracji warto czasem nabierać energiczne wdechy klatką. Wyobrażaj sobie, jak z każdym oddechem przepływa przez Twoja ciało energia. Poczuj własne ręce, nogi, brzuch do samej miednicy i narządów płciowych. Rozluźnij napięte mięśnie. Bądź uważny. Koncentruj się na reakcjach ciała. Być może czujesz delikatne dreszcze, wibrowanie, fale ciepła, drętwienia, uciski? Nie muszą się pojawić od razu. Skoncentruj się na nich. W Twojej wyobraźni mogą pojawić się jakieś obrazy, wizje. Potok myśli przepływający przez Twój umysł może spowolnić, przyspieszyć lub w ogóle ustać. Nie oceniaj tego. Po prostu obserwuj. Utrzymuj koncentrację na ciele.
Kiedy przyjdzie odpowiedni moment (zaufaj intuicji) – powitaj w myślach swoją Duszę. Bądź miły i kochany. Wzmacniaj to wyobrażeniami, że spotykasz się z nią. Możesz nawet to sobie wkręcić. To nie ma znaczenia.
Wyższy Umysł egzystuje w wyższych wymiarach – aby nawiązać rozmowę musi obniżyć swoje wibracje. Ty natomiast powinieneś je wzbić w górę. Uśmiechaj się zatem, odnoś się z miłością, akceptacją. Pozytywne uczucia podnoszą Twoją energię, a im wyżej wejdziesz, tym kontakt będzie bardziej klarowny.

Cały czas zwracaj uwagę na przepływy energii w ciele. Tak jak pisałem wyżej. Reakcje mogą być naprawdę różnorakie – fale ciepła, wzdryganie, dreszcze, uczucie nieziemskiego dobra, spokoju, radości i wiele wiele innych. To sprawa bardzo indywidualna. Delektuj się tym stanem. Ufaj intuicji. Jeżeli ‚pociągnie’ Ciebie by się położyć, wziąć kartkę papieru, otworzyć oczy, wyciągnąć ręcę czy nogi, porozciągać się – zrób to. Najpewniej już połączyłeś się z Wyższym Ja. Energie te są bardzo subtelne i z czasem się wprawisz, ale jestem pewien – poczujesz, że coś jest na rzeczy.
Podziękuj za ten kontakt. Wdzięczność również niesamowicie Cię unosi. Jeżeli na tym Ci zależy – zapisuj myśli, rysuj obrazy. Nie zastanawiaj się nad tym. Niech Twoja ręka niejako sama robi swoją robotę. Niech energia przepływa swobodnie. Nie oceniaj tego, co widzisz na bieżąco. Na refleksję przyjdzie czas.

Zwykle przy pierwszym otwartym kontakcie mało komu chce się tworzyć nie wiadomo co. Kiedy poczujesz tę energię – chcesz się nią delektować. Jednak jeżeli masz potrzebę, spróbuj zadać nurtujące Cię pytanie. Odpowiedź tak samo może przyjść w różnej formie. Zasada jest jedna – każdy impuls od Wyższej Świadomości jest tak niesamowicie przepełniony dobrem, spokojem, miłością i akceptacją, że naprawdę nie będziesz miał problemu z rozróżnieniem czy to czasem nie Twój codzienny śrubokręt. W każdej chwili możesz zakończyć tę interakcję. Zawsze zachowujesz odrębność i nie ma możliwości by ‘coś Tobą zawładnęło’. Cała praktyka polega na zezwoleniu Wyższemu Ja na kontakt. Bez Twojej zgody interakcja się nie odbędzie.

Tak to wygląda w skrócie. Potraktujcie to jako zabawę. Na pewno nie zaszkodzi Wam 10-minutowa medytacja, a wręcz przeciwnie – jest mnóstwo dowodów naukowych potwierdzających jej pozytywny wpływ na całokształt zdrowia człowieka. Nie każdemu musi się wszystko udać za pierwszym razem. Jest to kwestia bardzo indywidualna.

W razie pytań – walcie śmiało. Ja Was zapewniam, że jest to fantastyczne przeżycie i niesamowita pomoc w rozwoju. W którymś z następnych wpisów opiszę Wam moje początki.

Jestem tu dla Was. Odpowiem na wszelkie pytania. Wartościowe rozmowy chcę publikować, aby inni mogli również z nich skorzystać, ale nie jest to warunek konieczny, robię to tylko za Waszą zgodą.

Życzę miłej i owocnej interakcji z najszerszym aspektem Waszej Istoty,

Dr Farfalczyk
PS. Na luzie. 🙂

PS2. Wiem, że żyjemy w dobie dyskryminacji. Stąd mam prośbę – wszelkie formy męskie, których używałem, tak samo dotyczą drogich Pań, niech to nie wpływa na odbiór treści.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s