Jesteście bezwarunkowo wspierani i kochani w każdym drobnym momencie Waszego życia.

Witajcie Kochani w odmętach Naszego Warsztatu.

Cóż za cudowna pora nastała. Energia wzrasta, rozwijamy się i już wszyscy o tym wiemy. Pragniemy bardzo mocno Wam podziękować za Wasze życie, Waszą aktywność i wspólne tworzenie tej pięknej rzeczywistości. Jesteście niesamowici. Bezwarunkowa miłość, która Was otacza i którą uczycie się przyjmować do Waszych serc, podbija już sufity wszystkich Waszych domów. Ta miłość jest Waszym domem, z którym możecie przemierzać różne krainy i województwa. Przekaz będzie traktował właśnie o tych krainach – wszystkich razem wziętych. Jak Nasz wszechświat jest zbudowany i co można w nim porabiać?

Pierwszym, podstawowym aspektem sprawy jest baza Wszystkiego. To Źródło. W użytku istnieje wiele słów, jakimi można je nazywać. Oto kilka przykładów: Wszystko, Co Jest, Kreacja, Bóg, Nieskończone Dobro, Prawdziwa Natura, Jaźń, Istnienie. Macie prawo używać każdego z nich albo nawet wymyślić sobie swoje własne, autorskie wedle zasady: Twoje życie – Twoje nazewnictwo. To nie ma większego znaczenia. To tylko wyrazy. Owszem, wyraża się przez nie energia, ale to nie wyraz ją wywołuje, a przekonanie o jego znaczeniu. Słowem można ewentualnie nakreślić trop, dać mały posmak, ale sednem sprawy jest pełnia odczuwania. Tam jest Źródło, Bóg. Kiedy dostroicie się do tego poziomu – wejdziecie w bardzo bliską interakcję z Całością, Wszystkim, Co Jest.

Bóg wspiera Was zawsze i wszędzie. Dzieje się to drogą bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Jesteście bezwarunkowo wspierani i kochani w każdym drobnym momencie Waszego życia.

Wsparcie i akceptację otrzymujecie na każdym kroku. Bez względu na jakiekolwiek wydarzenia.

To jest Nasz Wszechświat – Bóg i My wszyscy. Możemy robić z tym cokolwiek sobie zamarzymy.

Rozumiemy przez co teraz przechodzicie na Waszej planecie Ziemi. Wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszych dokonań. Bardzo intensywnie wznosicie energię planety. My Wam pomagamy. Dzieją się bardzo różne rzeczy. Pewne tajemnice są wyjawiane. Coraz więcej z Was dociera do prawdy. Smakujecie się w niej i choć wciąż przerabiacie Wasze stare nawyki, robicie to już z zupełnie innego poziomu. Czasem możecie odczuwać coś w stylu zniechęcenia czy zagubienia. Czasem doprowadza Was to do szału. Dlatego mamy dla Was pewną radę. Otóż, kiedy zaczniecie popadać w te skrajności – zatrzymajcie się na chwilę. Poczujcie własną osobistą przestrzeń w Waszym ciele. Pomyślcie o tym, jak ono się czuje, czy jest optymalnie nawodnione, odżywione, rozciągnięte, przećwiczone. To ważne z prostego powodu. Żyjąc zamkniętym we własnym umyśle bardzo łatwo można popaść w pewne pułapki. Umysł nie potrafi w pełni zrozumieć życia. To nawet nie jest jego funkcja, a kiedy staracie się to zrobić – tzn. przejąć kontrolę, próbować, żeby wszystko wydarzyło się dokładnie tak, jak chcecie – porywacie się na coś zupełnie niemającego nic jedno do drugiego. Narażacie się na rozczarowania. Im większą przykładacie do tego energię – tym większe rozczarowanie.

Chcemy przedstawić Wam pewną ideę. Wasze ziemskie ciało jest pewnym wehikułem, prawda? Zastosujmy więc analogię do samochodu. Samochód nie zaprząta sobie silnika myślami o tym, jak ma gdzieś dojechać. Samochód po prostu jedzie. Potem stoi. Potem znów gdzieś jedzie i tak dalej. Całą kwestię tego – jak ma jechać, którędy i dokąd – pozostawia komuś o Wyższej perspektywie i szerszym spojrzeniu. Z Waszym ciałem jest podobnie, ale oczywiście na innym poziomie. To nie jest robota Fizycznego Umysłu by planować w detalach, co i jak ma się wydarzać. To jest robota Wyższego Ja, Wyższego Umysłu. Połączcie się z nim świadomie, a zobaczycie sami, że wszystko pracuje jak należy. Natomiast robotą Fizycznego Umysłu jest rozkoszowanie się podróżą na bieżąco. Może on również określać swoje potrzeby, chęci. Wyższy to odbiera i kieruje odpowiednio widząc wszystko ‘z góry’. Tam po prostu lepiej widać, gdzie co i jak.

Bardzo zachęcamy byście spróbowali poczuć tę koncepcję. Pomyślcie z jak wielu ‘obowiązków’ Was to może zwolnić. To bardzo ważne, a jesteście już na tyle rozwinięci by móc docierać do takich informacji. Jesteście już w stanie wiedzieć o złożoności Waszego jestestwa, o tym, że fizyczność to nie wszystko, a jedynie namiastka.

Ciąg dalszy następuje.

Zachęcamy do refleksji.

Z największym zaszczytem dziękujemy za Wasze wsparcie. Chcemy byście przechodzili przez zmiany na Waszej planecie w możliwie najbardziej komfortowy sposób. Jesteśmy tu po to by Wam w tym pomóc. Zawsze uraczymy Dobrym Słowem, o które bywa tak trudno w tych ciężkich czasach.

Głowy do góry. Jesteście już porządnie rozpędzeni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s