Coś miłego.

Żyjecie w tych czasach nieprzypadkowo. Znaleźliście się tutaj, ponieważ podążając za swoją ekscytacją postanowiliście uczestniczyć w zmianach zachodzących na Ziemi. Jest to ogromne wydarzenie, a tak zwane wieści o tym rozchodzą się po całym wszechświecie. Nie próbujcie zwalniać tempa. Wasza praca przynosi skutki. Transformacja na Ziemi się wydarza.

256185_489530771088727_433013532_o
Zmieniacie Wasz punkt obserwacji. Osiągnęliście już mistrzostwo w dziedzinie ograniczeń i dwoistości. Ten okres ewolucji Ziemi się zakończył. W czasie burzliwej transformacji, której doświadczacie, może dziać się mnóstwo różnych ‚niespotykanych rzeczy’. Widzicie to. Czujecie się swobodnie w poruszaniu się poza strefą komfortu. Rozpoznajecie sygnały wysyłane Wam przez Waszą intuicję i podążacie za nimi w pełnym zaufaniu, że będzie tak, jak ma być, że to, czego naprawdę potrzebujecie w danej chwili, pojawia się właśnie wtedy. Nie musicie się już dąsać i stresować. Zrozumieliście, że Waszym głównym zadaniem jest ekscytowanie się życiem. Wiecie, że to Wy jesteście życiem w najszerszym tego słowa rozumieniu. Możecie wybierać, w jaki stan macie ochotę wejść i nie przejmować się zupełnie niczym.

741279_489530467755424_2042677798_oJesteście niesamowici. Wasze ciała genialnie wykonują swoją pracę. Wasze serca kochają bezgranicznie. Wasze wyobraźnie tworzą najpiękniejsze wizje i obrazy. Jesteście kompletni w każdym calu i uwierzcie, jesteście również zawsze bezwarunkowo wspierani.

Tak trzymajcie!

w kwestiach organizacyjnych:
Jeżeli miałby ktoś z Was chęć wesprzeć Warsztat w jakikolwiek sposób, prosimy o kontakt. Chcemy rozszerzyć zasięg Naszego działania i mogą być potrzebne dodatkowe pary rąk.
Tak samo, jeżeli ktokolwiek miałby ochotę otrzymać od Nas indywidualne wsparcie dla swojego rozwoju duchowego, chciałby o coś zapytać, nauczyć się czegoś – piszcie.
To dla Nas ogromna radość móc pracować z Wami i każdy kontakt jest dla Nas fantastycznym i bardzo ważnym doświadczeniem.
Bardzo serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność.

Wielowymiarowe uściski!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s