Krótki wpis wtrąceniowo-jesienno-wciąż nieco słoneczny.

Witajcie Kochani,

To już raczej jesienny czas w Waszym kraju. Choć wciąż zdarzają się słoneczne dni to temperatury nie kłamią. Na powietrzu jest rześko i jesiennie. Ten cudowny czas zachęca Was do przemyśleń na różne tematy. Lato było wariackie. Dużo się działo. Teraz możecie nieco zwolnić tempa i powoli przejść do jesiennego okresu podsumowań, zadumy, dobrego jedzonka, ciepłej herbaty i skarpetek.

IMG_1185Dbajcie o swoje zdrowie mentalne w tym czasie. To bardzo ważne. Kiedy Słońce przestaje tak mocno świecić i na zewnątrz robi się tajemnicza atmosfera, świadomość może chcieć Wam pokazać aspekty Waszego życia, nad którymi warto podumać, które warto przedyskutować ze sobą. Nie nakładajcie na siebie zbyt dużo obowiązków. Nie uciekajcie od spraw istotnych. To rzadko kończy się dobrze, a w najlepszym wypadku nic Was nie spotka, prócz przemęczenia.

IMG_1150To jest Nasza prośba. Bądźcie spokojni tej jesieni. Dbajcie o siebie, skupcie się na potrzebach Waszych serc i brzuchów. Nie uciekajcie od nich. One są bardzo istotne, a tak w gruncie rzeczy symboliczne i proste. Wystarczy jedynie poświęcić im trochę Waszej cennej uwagi. Mózg jesienią naprawdę nie musi dominować.

Pozdrawiamy Was serdecznie, trzymajcie się ciepło!

Korzystając z okazji pragniemy okazać ogromną wdzięczność za Waszą niesamowicie pozytywną reakcję. To super, że jesteście chętni do współdziałania i okazujecie tak duże zainteresowanie duchowością oraz rozwojem świadomości. Przed Nami wiele fantastycznych przygód. Będziemy wspólnie budowali Naszą działalność w Polsce. Powoli i systematycznie rozszerzymy Nasze aktywności i stworzymy fantastyczną ekipę. Kierowani bezwarunkową miłością i akceptacją zaczniemy żyć Naszymi marzeniami i odkryjemy Naszą prawdziwą naturę.

(niech to nie brzmi sekciarsko, to nic z tych rzeczy, także sekciarzy nie zadowolimy; chodzi Nam tylko o to, żeby się dobrze czuć i żyć w pełni:)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s