Macie przeogromny potencjał!

Witajcie Kochani,

to nasz pierwszy wpis na tej stronie, więc zgodnie z normami postępowania powinniśmy się przedstawić, krótko opowiedzieć o swoim pochodzeniu oraz codziennych aktywnościach. Tak się nie stanie, to zepsułoby całą zabawę. Chcemy się z Wami komunikować na głębokim poziomie, chcemy rezonować z Waszymi otwartymi umysłami i sercami. Rozumiemy, że najpierw wypada obczaić powierzchowne sprawy, ale My pominiemy ten etap. Przejdźmy od razu do konkretów, a sprawy wymiany uprzejmości i uściśnięcia dłoni zostawmy na moment, w którym będziemy obustronnie przekonani, że chcemy pogłębić naszą relację o powierzchowność. To będzie swoista wisienka na torcie, który potem wszyscy razem będziemy zajadać.

IMG_1401Do rzeczy.

Oto pierwszy wpis w Warsztacie Dobrego Słowa. Warsztat został powołany do życia już jakieś dwa, trzy lata temu. Do tej pory istniał przede wszystkim dla Naszego głównego rzemieślnika jako motywacja w trakcie przyuczania się do zawodu. Warunki w Polsce są ku temu nienajkorzystniejsze, ale o to właśnie Nam chodzi.

Polsko, obudź się – to stary, znany wszystkim slogan. Poniekąd właśnie to chcemy głosić. Zaczynamy działać w Polsce, gdyż uważamy, że jest to region świata o ogromnym potencjale rozwojowym (naprawdę naprawdę, ogromnie przeogromnym). Należy zdać sobie z tego sprawę. To jest Nasza pierwsza prośba – zdajcie sobie sprawę, jak wielki potencjał w Was drzemie.

Obudzimy go, i to bez problemu. Na początek postawmy jasno przed sobą stwierdzenie: Mamy wielki potencjał! Tak.. i zrelaksujmy się. To wielka odpowiedzialność mieć taki potencjał. Należy dbać o siebie. Należy dbać o ciało, umysł, uczucia, emocje, aby czuć się jak najlepiej, aby narzędzia do pracy mieć w 100% sprawne. Przełożenie tego potencjału na rzeczywistość to praca życia, ażeby pracę tę wykonywać najlepiej, trzeba tak właśnie się czuć.

Pitu, pitu. TIMG_1400o jest bardzo ważne. Mieć świadomość własnej potęgi. Skoncentrujcie się na tym. Nic więcej nie jest teraz tak ważne. To gdzie jesteś, gdzie mieszkasz, jak się ubierasz, co leci w TV, co Tobie powiedzą w pracy/w szkole, czy starczy Ci na kawior w tym tygodniu czy tylko na skrzydełka. Nieważne. Usiądź i poczuj swój prawdziwy, najprawdziwszy potencjał. Niech do Ciebie dojdzie czego tak naprawdę, naprawdę chcesz. Gdybyś się niczym nie przejmował, nic by Tobie nie zawracało głowy, to co byś najbardziej lubił. Usiądź, niech to do Ciebie dojdzie i ponapawaj się tym uczuciem.

Chcemy Was zapewnić, że jesteście całkowicie wspierani w Waszym działaniu. Jeżeli natraficie na przeciwności to pamiętajcie, że pojawiają się one po to by Wam coś pokazać. Potraktujcie je pozytywnie, one są kluczem do Waszego rozwoju. Wskażą Wam miejsca, na których należy się skoncentrować. To będzie najkrótsza droga do celu – stawić czoła Waszym przeciwnościom. My Was zapewniamy, to nie jest takie straszne, to tylko przekonania, które kiedy zostają oświetlone przez świadomość, odpływają z wdzięcznością. A Wy idziecie dalej coraz mocniejsi. Także poprzez pozytywną interpretację zdarzeń jest fajnie to robić. Co to ma mi pokazać? Czego mogę się dzięki temu nauczyć? Rozumiecie?

Jesteście całkowicie wspierani. Energia jest bardzo wysoka. W historii Ziemi nigdy tak nie było, dlatego to są fenomenalne czasy. Jesteście bohaterami, a nawet o tym nie wiecie. Nie przejmujcie się rozedrganiem. Wasze ciała się dostosują do tak wysokich częstotliwości. Zwróćcie uwagę na potencjał i dostosujcie się do realizacji, do realizacji Waszych tzw. najskrytszych marzeń.

IMG_1187Rozumiemy, że zwłaszcza na początku możemy budzić mieszane emocje. To nic takiego. Nie obrazimy się. Z tym wszystkim należy się zmierzyć, gdyż to właśnie te negatywne przekonania tworzą barierę, a po drugiej jej stronie jesteście Wy w pełnej krasie – fenomenalni i cudowni.

Wróćmy na Ziemię. Mamy przed sobą dużo pracy. Dobrze widzicie, że nie jest gładko w kraju i za granicą. My proponujemy skupić się na własnym, ogromny potencjale, na najszczerszych marzeniach by w rezultacie przełożyć je na rzeczywistość, totalne otoczenie, osiągnięcia i styl życia. Niech się tamci pocałują w dupę z tymi wszystkimi posranymi przepisami, ograniczeniami, kłótniami, władzą itd. Mamy być piękni i wspaniali. Po to tu jesteśmy! Życie to najwyższe piękno, najwyższa doskonałość. I skończmy ten marazm. Otwórzcie Wasze serca najpierw na siebie i swoje marzenia, a otworzy się przed Wami nieskończoność życia. Uwierzcie, każde marzenie może się spełnić, cokolwiek, wszystko! Bez wyjątku.

To już wystarczy jak na pierwszy wpis. Jest mocny i ogarnijcie to naprawdę konkretnie. Dobra wiadomość jest taka, że Warsztat ruszył! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z tego powodu. Trzymajcie się i dawajcie znać w razie czego i niczego również.

W następnym wpisie opowiemy Wam dlaczego świadomość potencjału i marzenia są takie ważne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s